Reperi shqiptar mendon se është koha të bëhet baba

By

Të gjithëve na ndodh të shohim një bebe të lezetshme ose një vogëlush lozonjar dhe instinkti ynë prindëror të zgjohet.

Reperi me prejardhje shqiptare, GASHI ka arritur shumë suksese, pas përpjekjeve të tij të pareshtura për plot 10 vite.

Për më tepër ai është shumë i zëshëm edhe të ndajë ndjenjat dhe mendimet e tij në llogarinë e tij në Instagram.

Në një foto që ai postoi, shihet një kolazh fotosh së bashku me nipin e tij.

Aq bukur duhet t’ja ketë kaluar GASHI, sepse i është ngjallur dëshira të behët baba.

Në foton që postoi ai shkruan: “E dua nipin tim aq shumë sa që mendoj se është koha të kem birin tim.” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm