Një ‘mal’ bashkëpunimesh! Këto janë planet muzikore të Bardhit

By

Po, po, Bardhi po rikthehet me këngë të reja!

Çfarë planifikon ai për lansimet e ardhshme dhe me kë do të bashkëpunojë, materiali i përgatitur në videon e mëposhtme do ua zbulojë të gjitha detajet.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm