Alexander Edwards konfirmoi akuzat e Amber Rose drejtuar atij

By

I dashuri i Amber Rose Alexander Edwards, ka konfirmuar akuzat e ngritura ndaj tij nga modelja.

Dyshja kanë gati tre vite lidhje së bashku, por ai tani ka pohuar akuzat që e ka tradhtuar atë.

Alexander Edwards pretendon se Rose ishte e gatshme ta falte, nëse ai kërkonte falje publike për dyshimet e tij, por ai në fund të fundit mendon se ndarja është gjëja e duhur për të dy.

“Dua të them, ajo më dërgoi një mesazh, nëse kërkoj falje publike dhe e gjithë kjo… e dini, ajo më do mua, por unë nuk dua ta vazhdoj këtë me të”.

“Unë e di se mund të ndaloj mashtrimin. Unë mund t’i jap asaj një muaj të mirë, të fortë dhe me të vërtetë dua të privoj veten nga natyra ime e vërtetë për aq kohë sa të mund ta duroj, por nuk dua të jetoj kështu”.

Edwards dhe Rose janë takuar që nga vjeshta e vitit 2018 dhe kanë një djalë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm