Albanit ia ‘shpif’ motra dhe i dashuri i saj

By

Të jesh single e të dalësh me një çift dihet botërisht se nuk është një zgjedhje e duhur.

Kjo për faktin se shndërrohesh në një spektator të çiftit që shijon çdo moment me njëri – tjetrin.

Në një moment të tillë ka kaluar mbrëmë edhe këngëtari Alban Ramosaj që ka ndarë një video në Instagram ku shihet motra e tij Beatrix nën përqafimin e të dashurit teksa ai në anën tjetër të tavolinës duket se mezi shtyen kohën.

‘You guys suck’ – i thotë ai me shaka dyshes që i premtuan se do kënaqen kur të dalin e në fakt rezervuan kohë vetëm për njëri-tjetrin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm