Albana Osmani dizajnon linjën e çantave për “Reine Ana”

By

Është padyshim një nga emrat më të njohur të ekranit shqiptar, ku ka prezantuar një numër formatesh televizive në “Top Channel”.

Ndërkohë që ka qenë iniciatorja e fushatës “Ti je një luledielli” e cila vë në qëllim mbledhjen e fondeve nga aktivitet e ndryshme nën logon e lulediellit, për qëllim ndihmesën e fëmijëve të prekur nga sëmundjet e gjakut, ajo ka qenë e zënë edhe me një tjetër projekt.

Përmes faqes së saj në Instagram, ka bërë të ditur se tashmë ka realizuar një nga ëndrrat e saj, duke lansuar “Reine Ana”, brendin e çantave, të dizajnuara nga vetë ajo.

Image result for reine ana albana osmani

Ky është një brend francez, që ka zgjedhur ta ketë si drejtoreshë artistike piktoren dhe prezantuesen e shqiptare.

Çantat “Reine Ana”ja produkt me origjinë franceze dhe si brend i regjistruar në atë vend.

Prezantuesja që nisi studimet në arte vizuale që kur ishte adoleshente, tashmë ndodhet në piramidën e një brendi luksoz çantash, që shiten online.

Njerëzit mundet ti blejnë online në faqen zyrtare www.reineana.com

 

 

Artikuj të ngjashëm