Në bashkëpunim me këngëtarin e njohur, GASHI sjell projekt të ri

By

Ka një kohë që GASHI në rrjetet e tij sociale promovonte bashkëpunimin me artistin e njohu Seb Torgus.

Projekti i ri u lansua gjatë ditës së djeshme dhe titullohet “Darkside”, këngë e cila u shkrua nga dy artistët bashkë me Ryan Ellis, që njëkohësisht ishte edhe producenti i projektit.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm