Të gjithë të shqetësuar! Cfarë po ndodh me Cara Delevingne?

By

Një varg incidentesh të fundit kanë ngjallur shqetësime në rrethin e ngushtë të Cara Delevingne me disa nga miqtë e saj që i kërkonin yllit të shkonte në rehabilitim.

Mirëqenia e Delevingne është bërë një temë shqetësuese për ata që janë më afër yllit me disa nga miqtë e saj të shqetësuar për sjelljen e saj të fundit.

Sipas burimeve të TMZ pranë yllit thonë se ata janë “të dëshpëruar” që ajo të shkojë në rehabilitim me miqtë e saj, duke treguar gjithashtu se modelja dhe aktorja po lufton si me shëndetin mendor ashtu edhe me problemet e abuzimit me substancat.

“Po flitet për organizimin e një lloj ndërhyrjeje dhe për t’u siguruar që Cara të marrë ndihmën që mund të ketë nevojë”, tha burimi i brendshëm për TMZ.

Spiralja e Delevingne-së mund të gjurmohet në mars, kur ylli u pa duke u sjellë jashtëzakonisht i dehur në një festë në Nju Jork.

Kohët e fundit ylli është parë duke vepruar në mënyrë të çrregullt në aeroportin Van Nuys të Los Anxhelosit pas pjesëmarrjes së saj në festivalin Burning Man. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm