Alban Skenderaj publikon këngën e re (VIDEO)

By

Alban Skenderaj ka lansuar projektin e ri muzikor.

Kënga quhet ‘Jolie’ dhe vjen me një klip me fotografi.

Kjo këngë pason bashkëpunimin me Arilena Arën ‘A i sheh’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm