Kjo është skuadra që fshihet pas spektaklit të Soni Malaj!

By

Soni Malaj kohë më parë tregoi se do të jetë e fokusuar edhe në televizion.

Ishte menduar të prezentonte një program vallëzimi, por duket se gjërat ndryshuan rrugës.

Malaj ka postuar një fotografi ku shihet se po vjen me një spektakël muzikor.

Soni pritet të shfaqet shumë shpejt nën logon e Vizion Plus me projektin “Këngë moj”

Por në këtë rrugëtim Soni nuk do të jetë vetëm. Skuadra pas saj përbëhet nga vëllezërit Pandi dhe Bledi Laço dhe Adrian Hila./Prive.al

Artikuj të ngjashëm