Dëgjojeni “Sa te du” nga Gold Ag dhe Artjola Toska (VIDEO)

By

Ashtu siç paralajmëruan, Gold Ag dhe Artjola Toska kanë publikuar bashkëpunimin muzikor.

Për tekstin e këngës u kujdes Gold Ag, ndërsa për muzikën Gramoz Kozeli.

Projekti muzikor është publikuar i shoqëruar me videoklip dhe më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm