Alban Ramosaj ngrit temperaturat me setin e ri fotografik

By

Ai pa dyshim është një ndër artistët e rinj më të talentuar dhe më premtues në skenën muzikore shqiptare.

Por, këto nuk janë tiparet e vetme me të cilat karakterizohet Alban Ramosaj.

20 vjeçari, krijues i hitit ‘A më do’ ka tash e një kohë që është shndërruar në mashkullin e ëndrrave për shumë vajza falë linjave trupore të admirushme.

Këtë e ka vulosur sërish me një set fotografik të realizuar për qendër fitnessi ku Albani shfaqet në top formë.

Më poshtë, disa prej fotografive të cilat tashmë Ramosaj vetëm se i ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm