Agon Amiga rikthehet dhe është “hala i 3nt”

By

Agon Amiga është rikthyer me një projekt të ri muzikor.

Ai ka lansuar këngën me titull “Hala i 3nt” e cila është shoqëruar me videoklip.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm