A e dini djali i cilës këngëtare është ky bukurosh? (FOTO)

By

Këngëtarja Silva Gunbardhi mbase e njohur dhe e suksesshme për publikun, megjithatë famën e saj të madhe e arriti me bashkëpunimin e saj me Mandi dhe Dafi duke sjellur këngën e cila arriti një numër tepër të madh klikimesh “Të ka lali shpirt”

Por a e keni ditur që ajo është e martuar me reperin Dafi  dhe me të ka një djalë i cili ka emrin Dalvi?!

Duke mos e ekspozuar në rrjete sociale, djali qenka rritur tashmë madje pa u kuptuar për të nga shumë prej fansave të saj./PRIVE.AL/

 

0.02.01.ac15e9518da99f0f7523de155d77da7da9fcb5237e886ee809a62a27042b2837_full

 

silva

Artikuj të ngjashëm