Aktori i famshëm nxjerr në ankand puthjet e tij!

By

Kudo që shkon, William Levy tërheq psherëtima dhe fansat e tij spanjollë nuk kanë qenë përjashtim. Që kur mbërriti në Evropë nja dy muaj më parë për të regjistruar serialin Montecristo, zemërthyesi i telenovelës ka qenë një sensacion, kështu që nxjerrja në ankand e një puthjeje të tij ishte një ide e suksesshme për edicionin e 13-të të Starlite Gala në Marbella, organizuar nga Antonio Banderas së bashku me biznesmenen dhe filantropisten Sandra García-Sanjuán.

Pagan una cifra exorbitante por un beso de William Levy en Marbella | Marca

William u shfaq në gala me një kostum të zi dhe papion, në një event ku tre nga puthjet e tij ishin ndër artikujt më të dëshiruar në listën e ankandit. Dhe është se, duke e parë atë duke vepruar, më shumë se një ka kërkuar një puthje pasionante nga William, një ëndërr që tre fatlumët e bënë realitet mbrëmjen e së hënës.

Por sa kushtojnë puthjet e William Levy? Tre gratë që arritën t’i blinin, paguan gjashtë mijë euro, më pas 10 mijë dhe e fundit u largua për 12 mijë.

William Levy, el mismo joven lleno de sueños

Në fund dhe pak më seriozisht, William mbajti një fjalim falënderimi para të pranishmëve, një audiencë plot me të famshëm ndërkombëtarë që mblidhen çdo vit në këtë gala për të mbledhur fonde të destinuara për bamirësi të ndryshme. “Unë jam shumë mirënjohës për të gjithë njerëzit në Spanjë që më kanë pritur. Nuk e prisja kurrë këtë kur nisa të regjistroja Montecristo, e vërteta është se ka qenë një ndryshim i veçantë”, është shprehur ai. Dhe vazhdoi: “Kur ndihmoj, e bëj me zemër dhe për të ofruar pak nga ajo që më ka dhënë Zoti dhe publiku”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm