Aktorja e njohur pëson aksident me makinë, xhaxhai i saj humbi vetëdijen gjatë ngasjes

By

Alyssa Milano dhe xhaxhai i saj u përfshinë në një aksident me makinë.

Aktorja 48-vjeçare ishte ulur në sediljen e pasagjerit kur xhaxhai i saj, Mitchell, pësoi një problem mjekësor dhe u bë i pavetëdijshëm ndërsa ngiste në një autostradë në Los Angeles të martën në mëngjes, sipas njoftimit për shtyp të Autostradës së Kalifornisë të marrë nga ET.

Sipas raportit, xhaxhai i Milano po drejtonte një SUV Ford kur ai u largua në një korsi tjetër, goditi një automjet tjetër dhe “filloi të kishte një çështje mjekësore të panjohur (sulm i mundshëm në zemër)”. “Me ndihmën e një qytetari të mirë, ata ishin në gjendje të ndalonin Fordin midis korsisë #1 dhe #2,” thuhet në raport.

Sipas raportit, dy njësi të Departamentit të Policisë në Los Angeles mbërritën dhe i dhanë ndihmën e parë xhaxhait, i cili më vonë u transportua në spital. Raporti vëren se Milano u mor nga burri i saj, David Bugliari. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm