Aida Doçi sot ka një arsye për të festuar

By

Sot është një ditë e veçantë për Aida Doçin.

Ajo sot feston ditëlindjen dhe këngëtarja po mbush plot 28 pranvera.

View this post on Instagram

A post shared by Aida Doçi (@aidadoci1)

Me të hyrë mesnata, këngëtarja mori urime të shumta në rrjete sociale nga miq, kolegë e familjarë.

Ndër shumë urime që ajo pranoi këtë ditë, më i bukuri mbetet ai nga motra e saj këngëtarja Argjenda Doci.

Ajo ndau një postim në llogarinë e saj në Instagram, ku shkroi:

“Gëzuar ditëlindjen jetë”.

 

Edhe 100 Aida! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm