Prekni hundën! Ja sa ka ndryshuar Tuna

By

Këngëtarja Tuna Sejdi në prag të ardhjes në jetë të fëmijës së parë i ka reduktuar në masë të madhe paraqitjet në rrjete sociale. 

Megjithatë, setet fotografike nuk po i mungojnë.

Kjo e ka realizuar sot me bashkëpunëtorët e saj, përfshirë grimerin Arbër Bytyqi.

Ky i fundit e ka ndarë një imazh nga prapaskenat ku shihet shtimi në peshë i Tunës që po i rri definitivisht shumë bukur këngëtares.

Kujtojmë se Prive pati raportuar ekskluzivisht se Tuna dhe Patrisi do bëhen prindër të një djali. 

16466820_1166885810096196_1568137132_o

Artikuj të ngjashëm