Agnesa Vuthaj ndalohet nga Policia: Ja çfarë përjetoi (Foto)

By

Një ndër  vajzat më të njohura e më të angazhuara të ekranit, Agnesa Vuthaj sot është ndaluar nga Policia e Qarkullimit Rrugor.

Por, mesa duket fama e saj nuk ka ndikuar tek policët, madje sjellja e tyre e ka nervozuar Angesën e cila në llogarinë e saj në Instagram ka reaguar.

“Kosova, vendi ku policia ti merr dokumentet e shkon e rrin në makinë e në telefon e të len në pritje për aq sa ti teket. Deri më tani kanë kaluar 23 minuta” – ka shkruar Vuthaj teksa ka cekuar se ka vazhduar të jetë në pritje.

Për Agnesën, ky nuk ka qenë dhe vit shumë i mirë pasiqë ka anuluar eventin e përvitshëm të Miss Kosovës për shkak të mungesës së fondeve./Prive.al

Artikuj të ngjashëm