Familja e Emina Çunmulajt shtohet me një bebe

By

Modelja, Emina Çunmulaj me anë të një postimi në Instagram, njoftoi se familja e saj po rritet.

Ajo së shpejti po bëhet halla e një vogelusheje dhe është më se e lumtur që dy vajzat e saj po bëhen me një kushërirë.

Kujtojmë se modelja është shtatzënë për të tretën herë. Dy vajzat e saj së shpejti bëhen me një vëlla. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm