Katër vjet të martuar – Almeda Abazi e uron Tolgahanin me një imazh fantastik

By

Katër vjet të martuar dhe të dashuruar si në ditën e parë.

Të paktën kështu duket në imazhet që publikojnë në rrjete sociale dhe deklaratat e dashurisë që ia bëjnë njëri tjetrit.

Dyshja e famshme Almeda Abazi dhe Tolgahan Saiysman, këtë të hëne festojnë 4 vjetorin e martesës.

Me një fotografi nga “Dacing With the Stars”, ku Almeda ishte nikoqire dhe një mbrëmje vallëzoi me bashkëshortin, e ka uruar atë për përvjetor.

Dyshja tani po presin edhe një fëmijë bashkë, megjithatë detaje të tjera si gjinia e bebes, nuk i kanë bërë të ditura. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm