Labit i pushojnë dhimbjet e mëdha, ia thotë edhe këngës! (VIDEO)

By

Këngëtari kosovar Labinot Tahiri, pati njoftuar ndjekësit e tij në Instagram, se po vuan nga dhimbjet në veshkë, nga një fenomen i njohur i krijimit të guralecëve në këtë organ të trupit.

Ai ndodhet në Shkup ku ka shkuar për xhirimet e kripit të ri, dhe ka deklaruar se po përjeton një dhimbje të hatashme, por se është i vendosur që ashtu të vazhdojë e të mos i ndahet punës.

Labi që do të jetë edhe Deputet i Kuvendit të Kosovës, duket që ka bërë më mirë.

Në orët e vona të natës ka publikuar një video duke kënduar live një këngë dashurie, i shoqëruar nga tingujt melankolikë të kitarës.

Me këtë interpretim Labi, e dëshmon se vendin e ke në muzikë, e jo në politikë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm