Sheik-u i Elinel-it!

By

Kohën e fundit reperi Elinel është treguar goxha aktiv dhe këtë ritëm po vazhdon ta mbaj. Pas këngës “Kuku” që njëherit është edhe projekti i fundit të cilin e solli 2 muaj më parë, Graniti ka nisë punën për këngën e radhes .

Me tekst nga vet ai, muzikë nga Egzon Surkishi kënga “Sheik” është inçizuar në studion Real Sound dhe do të publikohet në fund të muajit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm