Afërdita Dreshaj sërish në pritje të ëmbël?

By

Modelja e njohur shqiptare Afërdita Dreshaj, është gjithmonë pranë ndjekësve me postimet e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka zgjedhur të komunikojë me ndjekësit e saj në “Instagram”, me anë të rubrikës “Pyetje-Përgjigjje”, ku dhe ka ndarë mjaft përgjigjje për djalin e saj Sky si dhe për udhëtimet e shpeshta që modelja bën.

Por, ndryshe nga këto pyetje, ishte një tjetër që modeles i erdhi nga një ndjekës, i cili i tha: “Më duket se je prapë shtatzënë”.

Dhe Aferdita kishte një përgjigjje të shpejtë për këtë pyetje.

“Jo”, ishte përgjigjja e modeles shqiptare, duke i dhënë fund çdo aludimi se mund të jetë në pritje të ëmbël. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm