WOW: Çiljeta nxjerr zjarr nga sytë në këtë imazh (FOTO)

By

Thonë se sytë janë dritarja e shpirtit dhe pot ë ishte kjo e vërtetë, do kuptohej qartë që Çiljeta Xhilaga është një grua e zjarrtë dhe e rrezikshme.

Në imazhin e fundit që ka publikuar në Instagram, ajo nxjerrë në pah sytë e kaltër të cilët përçojnë egërsi dhe vendosmëri.

Këngëtarja bukuroshe, tani ka kthyer ngjyrën e zezë në flokë dhe kjo bën që ngjyra e syve të saj të theksohet edhe më shumë.

Ndërsa ngjyra e kuqe në buzë, i jep asaj një pamje klasike të një gruaje shumë të fortë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm