Adriana Matoshi akuzon opozitën për publikimin e fotografisë së saj

By

Aktorja dhe deputetja e njohur Adriana Matoshi, është fotografuar ditën e sotme duke fjetur gjatë seancës së Kuvendit të Kosovës.

Ajo ka reaguar menjëherë, duke hedhur dyshime mbi burimin dhe publikimin e kësaj fotografie.

Deputetja e Vetvendosjes, përmes një shkrimi të publikuar në InstaStory, i ka akuzuar kolegët e opozites për fotografinë e bërë, që përfundoi deri te portalet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm