Adriana i bën Keith dhuratë romantike (FOTO)

By

Çifti simpatik Adriana Matoshi e Ketih Groeneveld pasi bënë publikisht të ditur raportin për Prive janë treguar shumë të hapur.

Ata në vazhdimësi ndajnë për publikun përmes rrjeteve sociale copëza nga jeta e tyre e përbashkët.

Tashmë kur janë në distancë, malli është shtuar e dhuratat nuk mungojnë.

Përmes rrjeteve sociale, Keith ka zbuluar dhuratën romantike që i ka bërë Adriana në prag të Krishtlindjeve.

Një fletore me fotografitë e të dyve që ngërthen kujtimet më të bukura të kaluara bashkë deri tash ka qenë gjetja e Adrianës për personin e zemrës.

Diçka simbolike por me shumë vlerë dhe dashuri! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm