Pasi u nda nga i dashuri dhe babai i vajzës, rikujtojmë ish të dashurit e tjerë të Kylie Jenner

By

Dje u raportua se Kylie Jenner dhe Travis Scott i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, por ende askush nuk i ka gjërat e qarta.

Lajmi i plotë:

Bëhen të ditura detaje të reja mbi ndarjen e Kylie Jenner dhe Travis Scott

Kylie Jenner është më e reja e fisit Kardashian/Jenner por nuk e ka ndaluar atë të dilte në takime romantike si një adoleshente e deri tani si një vajze e rritur dhe po miliardere!

Tyga

Image result for kylie jenner tyga

Miles Richie

Kylie Jenner boyfriends

Justin Bieber

Kylie Jenner boyfriends

Shamari Maurice

Kylie Jenner boyfriends

Lil Twist

Kylie Jenner boyfriends

Jaden Smith

Image result for kylie jenner jaden smith

Cody Simpson 

Image result for kylie jenner cody simpson

 

 

 

 

 

 

Artikuj të ngjashëm