Adri dhe Iliriana zbulojnë pak nga kënga e re (VIDEO)

By

Çifti simpatik Adri dhe Iliriana, kanë gati projektin e ri muzikor.

Këtë e zbuluan përmes një postimi në Instagram, ku ndanë pak nga kënga e re.

“Falëm” do të lansohet së shpejti nga Adri & Iliriana dhe ne mezi po presim.

Po ju? /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Iliriana Sadriu (@ilirianasadriu)

Artikuj të ngjashëm