Adonisi me dhuratë speciale për Tarën !

By

Emri më i lakuar nëpër mediat shqiptare padyshim që është Teuta Krasniqi, aktorja dhe prezantesja shumë e njohur u bë shumë e përfolur pas ndarjes së saj nga këngëtari Blero.

Ajo me çdo veprim që bën me apo pa dashje bëhet temë kryesore e cdo portali ndoshta për faktin se është shumë e dashur për publikun dhe atyre u intereson të dinë edhe më tepër për jetën private të saj.

Së fundmi Teuta është në një lidhje tjetër me Adonis Morinën e nga kjo lidhje si fryt i dashurisë është shtatëzania prej të cilës pret fëmijën e dytë e gjinia e të cilës është  bërë e ditur kohë më parë. Por i dashuri i saj tregohet shumë i kujdesshëm edhe këtë herë duke mos lënë anash as vajzën e Teutës nga martesa e mëhershme Tarën.

Ai ka befasuar atë duke i blerë për dhuratë një arush pellushi e duket se ky veprim e ka gëzuar pa masë edhe aktoren duke e ndarë me të gjithë këtë surprizë.

Teuta pritet të jetë përsëri pjesë e serialit “Kafeneja Jonë” i cili do rifillojë më 27 shtator./Prive.al

Artikuj të ngjashëm