Adelina Tahiri ekzagjeron me blerje, sërish mijëra euro në marka të njohur

By

Këngëtarja e njohur nga Shkupi Adelina Tahiri, jeton mes luksit dhe shpenzimit të parave në mënyrë të shfrenuar dhe këtë e kemi parë në blerjet që ajo bën.

E martuar me një biznesmen të pasur maqedonas, ajo po pret fëmijën e parë të çiftit por dhe në këto kushte fizike, si shtatzënë që është nuk po e ndalon veten së udhëtuari.

Ajo ka shkuar në Stamboll dhe atje ka realizuar blerje super të shtrenjta.

Rroba e aksesorë të markës Gucci, Channel e Valentino, janë ato që kësaj here ka zgjedhur Adelina, ndërsa harxhimet e saj pritet të rriten pasi në Prill këngëtarja edhe do organizojë ceremoninë e martesës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm