Bashkëpunimi ‘Fifi dhe Remzie’ ka më në fund një datë publikimi

By

Kanë muaj që kanë paralajmëruar bashkëpunimin e parë mes tyre, por që është shtyer disa herë për shkak të ngjarjeve që dilnin rrugës, por jo më.

Më 25 Shkurt, Remzie Osmani dhe Fifi ka xhiruar videoklipin e bashkëpunimit të tyre, ku nuk mund të mungonte kamera e Prive – prapaskenat e të cilës do të transmetohen në prag të publikimit.

Projekti apo bashkëpunimi parashihet të lansohet me 31 Mars dhe artistet paralajmërojnë një hit të vërtetë. /Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm