Gold AG dhe Afrim Muçiqi këngë për Ali Ajetin!

By

Të dy aktualisht janë të përqendruar në projektet veçmas që i kanë. Por kjo nuk po i ndalon të punojnë edhe për një bashkëpunim mes tyre.

Bëhet fjalë për reperin Gold AG i cili ka bashkuar muzikën e tij me atë të këngëtarit Afrim Muçiqi.

Kjo këngë do të jetë dedikim për dëshmorin e Llapit, Ali Ajetin dhe është shkruar nga Ariani teksa muzika ka marrë firmën e Alban Furtunës.

Akoma nuk ka një datë të saktë të lançimit por e sigurt është që para festave të fundvitit do të jetë në treg./Prive.al

Artikuj të ngjashëm