Kur Bebe Rexha gatuan – duket jashtëzakonisht e shijshme

By

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqipare Bebe Rexha, ka publikuar në Instagramin e saj një seri videosh ku e dëshmon se është një kuzhiniere fantastike.

Ajo madje na e mësoni një recetë të re, dhe procesi i të gatuarit dukej tejet i këndshëm.

Rexha ka gatuar “penne boloneze” e po ashtu bukë të bardhë me hudhër, që duken të jenë tejet të shijshme vetëm në shikim të parë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm