Adelina ndan imazhin më të bukur të shtatzënisë krah bashkëshortit

By

Pritja e ëmbël po shkon drejt fundit dhe këtë periudhë duket se po e shijon shumë këngëtarja Adelina Tahiri.

Ndonëse deri në një periudhë kohore fshehu shtatzëninë dhe tentoi të mos binte në sy, tashmë pozat përpara aparatit janë shumë të shpeshta për këngëtaren.

Por, asnjëra prej fotove nuk ka qenë më unike se e fundit, e postuar në rrjetin social Instagram.

Në të, këngëtarja shfaqet me bashkëshortin i cili ka duart e mbështjellura rreth barkut të këngëtares që po pret fëmiun e parë.

’65 % loading’ – shprehet Adelina në imazh, për të treguar në një formë që gjysma e shtatzënisë tashmë është kaluar dhe ka mbetur dicka më shumë se 1/3-ta. /Prive.al

Loading …. 65% ❤️??

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Artikuj të ngjashëm