‘Deja vu’, kënga e re e Alban Skënderajt dhe Zerkës

By

Në vazhdën e projekteve verore të publikuara nga artistët shqiptarë, rradha sonte ka qenë e Alban Skënderajt dhe Young Zerkës.

Dyshja kanë publikuar sonte duetin e përbashkët me titull ‘Deja vu’.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja. Hit apo jo? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm