Adelina i përgjigjet ashpër Arif Vladit, thotë se është vetëm fillimi”

By

Ka vazhduar polemika mes Adelina ismailit dhe Arif Vladit.

Kjo e fundit i është përgjigjur paralajmërimit të tij për padi pasi në emision deklaroi se Vladi ka marrë para për projektin “Marshi i UÇK-së”.

Këngëtarja ka zgjedhur të ndajë një reagim të një personi i cili ka pohuar për redaksinë e “Bota sot” se Vladi është paguar në vlerën e 12,000 markave gjermane.

Tutje, Adelina ka përmendur taksat që do duhej të paguheshin në Europë duke thënë se do t’i ekspozojë edhe më tutje në emisionin e saj.

Postimi i plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm