Obobo! Është Edi Rama apo Florijan Binaj? Aktori i Portokalli portretizon kryeministrin me bojë

By

Nganjëherë ngjanë sikur Florijan Binaj ka lindur si artist për ta imituar Edi Ramën, Kryeministrin e Shqipërisë.

Nganjëherë madje, është e pamundur t’i dallosh se cili është cili, për shkak se mënyra si imiton pamjen dhe çdo gjesturë të kryeministrit Binaj, është pothuajse perfeke.

Ditë më parë kryeministri u gjuajt me bojë në ulësen kryesore të parlamentit nga Opozita, dhe fotografia e tij bëri xhiron e botës.

Dhe nëse ishim duke u menduar se pse Binaj nuk e ka sjellë në Portokalli një skenë si kjo ende, ja përgjigja.

Këtë të diele ai vjen si Kryeministri Rama, dhe nga ato dy imazhe që ka publikuar në Instagram Binaj, e patëm të vështirë ta dallonim se ishte ai e jo Rama! /Prive.al

Image result for rama me boje

Artikuj të ngjashëm