“A po m’njeh zemër”, ‘Na ka mashtruar, edhe mua edhe babin’, historitë epike të çifteve

By

Ka vazhduar përballja e çifteve në programin “A po m’njeh zemër”.

Kësaj here këngëtarja Monika Salihu me bashkëshortin e saj Ylber Ramadanin, dhe Agnesa dhe Narcisi ishin çiftet e radhës në emision.

Agnesa dhe Narcisi ishin çifti që që patën më shumë pikë në këtë episod të “A po m’njeh zemër”.

 

“A po m’njeh zemër” nën drejtimin e Enur Pakashticës vjen çdo të premte nga ora 22:00 në Klan Kosova.

Çiftet që duan të bëhen pjesë, mund të aplikojnë në Instagram përmes faqes @apomnjehzemer./Prive.al

Artikuj të ngjashëm