FEJOHET GRANIT XHAKA!

By

Mesfushori shqiptar i ekipit Borussia Monchengladbach i ka dhënë fund beqarisë.

Granit Xhaka është fejuar dhe këtë e konfirmon edhe unaza që ka në gishtin e tij.

Mediat sportive kanë raportuar se Graniti është fejuar me vajzën ë ishte e pranishmë në ndeshjen ku ai luajti për Zvicrën para disa javësh.

Në këtë ceremoni nuk ka munguar as vëllai i tij Taulanti e familjarët e tjerë të Xhakës.

Artikuj të ngjashëm