A po martohet ‘krimineli’ më i bukur në botë?

By

Gjërat po bëhen serioze në mes të Jeremy Meeks dhe Chloe Green. Burime të afërta me çiftin thonë se ai po planifikon t’i propozojë të dashurës martesë.

“Chloe dhe Jeremy janë shumë të dashuruar dhe ajo mendon se ai së shpejti do t’i propozojë. Chloe nuk do të bënte fëmijë me Jeremy derisa nuk janë të martuar”, ka thënë burimi për USmagazine.

Meeks veçse ka kërkuar të divorcohet nga gruaja e tij Melissa. Ish-krimineli i shndërruar në model nga kjo martesë ka një djalë Jeremy Jr.

 

Artikuj të ngjashëm