A po e ndjen mungesën e ish të dashurit Anxhelina Hadërgjonaj?!

By

Një prej këngëtareve më të bukura shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj për  vite me rradhë ishte në lidhje me futbollistin dhe biznesmenin nga Shqipëria Fatmir Hysenbelliu.

Por lidhja në fjalë pas një kohe mori tatëpjetën duke u zbehur e duke shkuar edhe në ndarje.

Tashmë pas një periudhe kur çifti kanë ndarë secili rrugët e tyre përmes një lidhje direkte në Instagram, Anxhelina doli hapur në të gjitha pyetjet e fansave e ndër to ajo u pyet se a po e ndjente mungesën e të dashurit?!

Këngëtarja u tregua mjaft e sinqert duke thënë se pavarësisht se nuk egziston më ndonjë lidhje mes tyre ka mbetur ende një shoqëri e mirë dhe sipas këtyre fakteve ajo tha se nuk ka pse ti mungoi. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm