U tha se ishte në lidhje me të, më në fund Dua Lipa e tregon raportin me Martin Garrix

By

Kur verën e kaluar publikoi këngën “Scared to be lonley”, Dua Lipa e Martin Garrix, u përfolën se janë në një lidhje dashurie dhe shkak për këto raportime, u bënë disa fotografi të paparaci, ku ata u kapën duke u përqafuar.

Image result for dua lipa and martin garrix

Por me sa duket mes tyre s’ka pasur gjë tjetër përpos miqësi dhe këtë sapo e tha vet Dua.

Këngëtarja ka publikaur një fotografi nga një koncert i Garrix, ku i referohet atij si mik në përshkrimin e saj në Instagram.

“Mbrëmë isha për ta parë mikun tim të dashur Martin Garrix, duke luajtur këngën tonë Scared to be Lonley”, ka shkruar Dua. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm