‘A je beqare?’, përgjigja e Afronës bën ‘lëmsh’ ndjekësit

By

Tashmë u bënë rreth tre muaj nga kur u kuptua kriza, apo thënë më saktë, ndarja e Bleros dhe Afronës.

Çifti ndanë rrugët befasishëm, pa bërë tre vite martesë.

Për këtë pjesë, ata nuk folën direkt e publikisht por bënë mjaftueshëm kunja e mesazhe të koduara sa për ta kuptuar publiku situatën.

E një përgjigje e Afronës ka bërë lëmsh ndjekësit sot.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Afrona Dika (@afronadika)

Dikush e ka pyetur nëse është beqare. Bukuroshja i është përgjigjur me një “hmmm”.

është në dyshime sepse nuk e ka mbaruar në tërësi raportin me Bleron apo është në nisje të diçkaje të re?

Për këtë përgjigje, me gjasë do të na duhet të presim edhe pak. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm