Jonida Maliqi rikthehet me këngë të re (VIDEO)

By

Pas një kohe të gjatë, Jonida Maliqi u rikthye me projekt të ri muzikor.

Ajo solli ‘Do apo nuk do’ me videoklip dhe muzika është goxha ritmike.

Tekstin e kësaj kënge e shkroi Rovena Dilo ndërkaq muzikën e punuan artistë të huaj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm