A ishte viktimë e fajdeve? Flet vet Afrim Muqiqi

By

Solli hite e hite pafund, ishte pjesë e ahengjeve të shumë familjeve dhe vazhdon të qëndrojë relevant për publikun edhe pse ka kaluar kohë që ai nuk ka sjellur projekte të reja muzikore.

Së fundmi ishte kryefjala e lajmeve se ishte pre e aktivitetit ilegal të fajdeve.

I ftuar në Prive, ndër të tjerash ai sqaron një herë e mirë se ku qëndron e vertëta.

Ndiqni intervistën e plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm