Cilat janë ‘5 datat’ më të veçanta në jetën e Dardan Gashit?

By

I ftuar këtë javë në rubrikën ‘5 data’ ishte aktori Dardan Gashi.

Për Prive, aktori rrëfeu datat më të rëndësishme në jetën e tij, duke filluar që nga fëmijëria, karriera e njohja me bashkëshorten dhe martesa me të.

Ndiqeni të plotë rrëfimin e tij në materialin e mëposhtëm të përgaditur nga Prive. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm