Çka fshihet pas këngës ‘Zhurmë’ të Fifit?! (Video)

By

Që ka zë e mund të këndoj gjithçka e rikonfirmoi në emisionin Prive, mirëpo përpos që interpretoi në disa zhanre, Fifi tregoi më shumë edhe për vazhdimësinë e karrierës së saj.

Aktualisht, këngëtarja nga Ferizaj por që është shpërngulur në Tiranë ka disa impenjime. Një ndër to është kontrata e re me Top Channel e po ashtu rrëfeu se është bërë zyrtarisht producente e Max Production.

Përtej këtyre, këngëtarja është prezantuar në festivalin Kënga Magjike me baladën “Zhurmë”  ku shihet një gërshetim i rapit dhe këndimit. Mirëpo Fifi zbuloi një detaj mjaft interesant, se pas këtij projekti fshihet një histori e vërtetë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm