A flirton me fanset Nexhat Osmani? (VIDEO)

By

Këtë të shtunë në Prive, pyetjeve provokative iu përgjigj këngëtari i njohur i muzikës shqiptare Nexhat Osmani.

Ai tregoi shumë gjëra edhe pse shkurtimisht.

A është arrestuar ndonjëherë, kujt i dedikoi këngë, a flirton me fanset dhe a i ka dhënë makinës i dehur, këto dhe shumë të tjera i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm