A është vajza e Edona Llalloshit një prej fëmijëve më me stil?!

By

Falë prindërve të famshëm, shpesh në fokus të medias janë edhë fëmijët që arrijnë të fitojnë vëmendje mediatike.

E kur janë vetë artistët e njohur ata që i ekspozojnë, gjërat bëhen edhe më të lehta.

Në këtë grup hyn edhe këngëtarja e njohur Edona Llalloshi e cila kohë pas kohe ndan me ndjekësit në rrjete sociale foto të dy fëmijëve të saj, vajzës Doa dhe djalit Nur.

Vajza e cila tashmë është më e rritur me bukurinë e saj dhe veshjen po konsiderohet si një prej fëmijëve më të bukur të fytyrave publike.

Fotoja e mëposhtme e princeshës flet vetë…/Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm