A ËSHTË FASHIONISTA ELVANA GJATA?!

By

Të jesh imazh i përkryer dhe një shembull i mirë për njerëzit, padyshim që një ndër faktorët kryesorë që ndikon shumë në këtë aspekt është edhe mënyra se si artistët paraqiten në publik apo kudo që ata janë. E sa i përket kësaj çështje artistët tanë nuk e kanë fort problem! Ndonjëherë të kuruar në veshje ashtu siç atyre u pëlqen e ndonjëherë të “frymëzuar” më shumë seç duhet tek artistët ndërkombëtarë, sidoqoftë ata po ia dalin të tërheqin vëmendje.
Elvana Gjata është njëra ndër këto artiste që duke u bazuar në postimet e saj po i kushton më shumë se kurrë më parë rëndësi veshjes dhe trendit të modës. Në vazhdim Prive.al ju sjellë disa fotografi të postuara nga vet këngëtarja në rrjetet sociale, se a është Elvana “fashionista” apo jo, vlerësojeni vet!. /Prive.al/.

0504030201

Artikuj të ngjashëm